• -20%

Pisak spożywczy niebieski (SC)

Nr kat.: 7109

14,22 zł
11,38 zł Zniżka 20%
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Najszybszy i najprostszy sposób dekoracji wypieków. Można rysować, tworzyć napisy lub dodawać cienie. Szczególnie polecane są do powierzchni z mas cukrowych, wafli, makaroników, ciasteczek... Używać na suchej powierzchni. Po użyciu dokładnie zamykać skuwkę. Unikać kontaktu z oczami. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. 

Skład: woda, glikol propylenowy E1520, barwnik E133, substancja konserwująca E202, regulator kwasowości E330. Barwnik E102 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Może zawierać mleko, soję, siarczyny i orzechy. Zawiera lub może zawierać śladowe ilości tłuszczy, cukru, białka i soli. 

Najlepiej spożyć przed (data ważności)*: 28.01.2024

* Data minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed) - data ta określa termin w jakim produkt powinien być zjedzony, co nie oznacza że po tym termie nie nadaje się on do spożycia. Warunkiem jest jego przechowywanie zgodne ze wskazówkami producenta. Jeżeli produkt przechowywany był inaczej, po upływie tego terminu może być już nieprzydatny do spożycia. Walczymy z marnotrawieniem żywności.

Szczegóły produktu

7109

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć