Sklep Cake&Paper (cakeandpaper.pl) to sklep z artykułami, które pomogą Wam stworzyć piękne i niepowtarzalne ciasta, a także zakupić interesujące papieri i dodatki do scrapbookingu. Właśnie, nasz sklep łaczy ze sobą dwie pasje: pieczenie i dekorowanie ciast, tortów, ciasteczek czy babeczek z pasją do wykonywania kartek okolicznościowych, bombek, ozdób na różne okazje lub upomninków w technice scrapbookingu. W części poświęconej ciastom i ich dekoracji znajdziecie wiele kategorii i produktów, poczynając od mas cukrowych do obkładania tortów, robienia ozdób i figurek, poprzez barwniki spożywcze, czekolady, formy i foremki do pieczenia iwykrawania, aż do gotowych ozdób na torty. Część poświęcona scrapbookingowi to głównie papiery różnych znanych polskich producentów. Znajdziesz tu zarówno zestawy jak i pojedyncze egzemplarze papieru, bazy kartkowe i notesowe oraz drobne dodatki.

Chcieliśmy też połaczyć te dwie pasje. Z tą myślą powstała kategoria z dekoracjami z papieru waflowego (opłatkowego) i cukrowego. 

Wychodząc na przeciw naszym konsumentom stworzyliśmy miejsce gdzie można zobaczyć prace ze scrapbookingu wykonane przez Cake&Paper oraz złożyć zamówienie na wykonanie podobnych prac. Cake&Paper prowadzi jeszcze dwie aktywności związane ze sklepem: grupę na Face Book'u "Cukiernicy i dekoratorzy wypieków" skupiającą wszystkie te osoby, które pozytywnie są zakręcone w temacie cukiernictwo i dekoracja ciast. Prowadzimy też stronę FB naszego sklepu, na którą zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu i życzymy udanych zakupów

Załoga sklepu Cake&Paper

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć