• -20%

Barwnik morska zieleń Wilton (WI)

Barwnik żelowy morska zieleń firmy Wilton. Nr kat.: 04-0-0038.

10,40 zł
8,32 zł Zniżka 20%
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Barwnik ten dodaje się do masy cukrowej, lukrów, kremów w celu uzyskania intensywnego koloru. Dzięki skoncentrowanej formule żelu uzyskuje się pożądany odcień. Barwnik najlepiej dodawać w niewielkiej ilości za pomocą wykałaczki (za każdym razem używać nowej). Najlepiej przygotować większą ilość masy aby uniknąć problemu z uzyskaniem tego samego odcienia masy. 

Przechowywanie: Produkt znajduje się w zakręcanym słoiczku, co umożliwia jego wielokrotne użycie. Żel, po otwarciu, należy przechowywać w lodówce. 

Skład: syrop glukozowy, cukier, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna E422, woda, skrobia, substancja żelująca: agar E406, substancja konserwująca: kwas cytrynowy E330, sorbinian potasu E202, cytrynian sodu E331, barwniki: tartrazyna E102, błękit brylantowy FCF E133. Barwnik  E102 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Wyprodukowane w fabryce przetwarzającej też wymienione produkty.

Barwnik stanowi dodatek do żywności. Nie jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Maksymalna dawka użytkowa to 1,45g/100g barwionej masy. Zawiera lub może zawierać śladowe ilości tłuszczy, cukru, białka i soli, które nie wymagają określania ich zawartości w barwniku.

Zawartość opakowania: 28,3g

Najlepiej spożyć przed (data ważności)*: 10.2023 r.

* Data minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed) - data ta określa termin w jakim produkt powinien być zjedzony, co nie oznacza że po tym termie nie nadaje się on do spożycia. Warunkiem jest jego przechowywanie zgodne ze wskazówkami producenta. Jeżeli produkt przechowywany był inaczej, po upływie tego terminu może być już nieprzydatny do spożycia.

Szczegóły produktu

04-0-0038-C111

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć