• -20%
  • Brak w magazynie

Wilton barwnik pomarańczowy (WI)

Barwnik żelowy pomarańczowy firmy Wilton. Nr kat.: 04-0-0032.

9,80 zł
7,84 zł Zniżka 20%
Brutto
Ilość
Brak w magazynie

Opis

Barwnik ten dodaje się do masy cukrowej, lukrów, kremów w celu uzyskania intensywnego koloru. Dzięki skoncentrowanej formule żelu uzyskuje się pożądany odcień. Barwnik najlepiej dodawać w niewielkiej ilości za pomocą wykałaczki (za każdym razem używać nowej). Najlepiej przygotować większą ilość masy aby uniknąć problemu z uzyskaniem tego samego odcienia masy. 

Przechowywanie: Produkt znajduje się w zakręcanym słoiczku, co umożliwia jego wielokrotne użycie. Żel, po otwarciu, należy przechowywać w lodówce. 

Skład: syrop glukozowy, cukier, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna E422, woda, barwnik: żółcień pomarańczowa FCF E110, skrobia, środek żelujący: agar E406, substancja konserwująca: benzoesan sodu E211, sorbinian potasu E202, cytrynian sodu E331. Może zawierać orzechy, ryby, owoce morza, mleko, soję i pszenicę - wyprodukowano w fabryce, w której przetwarzane są również wymienione produkty. Barwnik E110 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Zawartość opakowania: 28,3 g

Najlepiej spożyć przed (data ważności)*: 03/2023

* Data minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed) - data ta określa termin w jakim produkt powinien być zjedzony, co nie oznacza że po tym termie nie nadaje się on do spożycia. Warunkiem jest jego przechowywanie zgodne ze wskazówkami producenta. Jeżeli produkt przechowywany był inaczej, po upływie tego terminu może być już nieprzydatny do spożycia.

Walczymy z marnotrawieniem żywności.

Szczegóły produktu

04-0-0032-C111

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć