Barwnik biały Wilton

Nr kat.: 03-640

13,99 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zastosowanie: Barwnik ten dodaje się do mas i kremów sporządzonych na bazie masła i margaryny w celu uzyskania białego koloru. Idealny do tortów weselnych. Nadaje idealną biel. 

Sposób użycia: Należy dodać niewielką ilość barwnika do gotowego kremu. Produkt po otwarciu, należy przechowywać w lodówce. 

Skład: barwnik: dwutlenek tytanu (E171), substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna (E422), woda. Może zawierać orzechy, ryby, owoce morza, jajka, mleko, soję i pszenicę - wyprodukowano w fabryce, w której przetwarzane są również wymienione produkty.

Zawartość opakowania: 59 ml

Najlepiej spożyć przed (data ważności)*: 09.2023

* Data minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed) - data ta określa termin w jakim produkt powinien być zjedzony, co nie oznacza że po tym termie nie nadaje się on do spożycia. Warunkiem jest jego przechowywanie zgodne ze wskazówkami producenta. Jeżeli produkt przechowywany był inaczej, po upływie tego terminu może być już nieprzydatny do spożycia. Walczymy z marnotrawieniem żywności.

Szczegóły produktu

03-640

Specyficzne kody

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć