Barwnik srebrny w sprayu

Barwnik w spray'u srebrny francuskiej firmy ScrapCooking. Nr kat.: 4029.

35,50 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Srebrny barwnik w sray;u do barwienia żywności, szczególnie masy cukrowej, ciastek, pierniczków, ciast, bitej śmietany i wielu innych wypieków oraz deserów. Można użyć szablonu by uzyskać piękne srebrzyste ozdoby na ciastach.

Przed użyciem należy wstrząsnąć puszkę i nakładać cienką, jednolitą warstwę z odległości około 25 - 30 cm. Zalecany czas spożycia po nałożeniu - 1 godzina. Środek spożywczy, używać zgodnie z zastosowaniem. 

Przechowywać w temp. pokojowej. UWAGA: produkt w aerosolu łatwopalny. Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzewany może wybuchnąć. Przechowywać poza zasięgiem dzieci, oraz z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskry i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub w pobliżu źródła ciepła. Nie przekłuwać ani nie spalać także po użyciu. Chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej 50 st. C.

Składniki: propelent butan E943a, izobutan E943b, propan E944, alkohol etylowy, barwniki: dwutlenek tytanu E171. Może zawierać soję - wyprodukowano w fabryce, w której przetwarzana jest także soja. 

Ilość netto: 50 ml.

Szczegóły produktu

0317/C01

Specyficzne kody

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć