• -60%

Barwnik srebrny w sprayu

Barwnik w spray'u srebrny francuskiej firmy ScrapCooking. Nr kat.: 4029.

35,50 zł
14,20 zł Zniżka 60%
Brutto
Ilość
Brak w magazynie

Opis

Srebrny barwnik w sray;u do barwienia żywności, szczególnie masy cukrowej, ciastek, pierniczków, ciast, bitej śmietany i wielu innych wypieków oraz deserów. Można użyć szablonu by uzyskać piękne srebrzyste ozdoby na ciastach.

Przed użyciem należy wstrząsnąć puszkę i nakładać cienką, jednolitą warstwę z odległości około 25 - 30 cm. Zalecany czas spożycia po nałożeniu - 1 godzina. Środek spożywczy, używać zgodnie z zastosowaniem. 

Przechowywać w temp. pokojowej. UWAGA: produkt w aerosolu łatwopalny. Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzewany może wybuchnąć. Przechowywać poza zasięgiem dzieci, oraz z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskry i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub w pobliżu źródła ciepła. Nie przekłuwać ani nie spalać także po użyciu. Chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej 50 st. C.

Składniki: propelent butan E943a, izobutan E943b, propan E944, alkohol etylowy, barwniki: dwutlenek tytanu E171. Może zawierać soję - wyprodukowano w fabryce, w której przetwarzana jest także soja. 

Ilość netto: 50 ml.

Najlepiej spożyć przed (data ważności)*: 31.10.2020

* Data minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed) - data ta określa termin w jakim produkt powinien być zjedzony, co nie oznacza że po tym termie nie nadaje się on do spożycia. 
Warunkiem jest jego przechowywanie zgodne ze wskazówkami producenta. Jeżeli produkt przechowywany był inaczej, po upływie tego terminu może być już nieprzydatny do spożycia.
Walczymy z marnotrawieniem żywności.

Szczegóły produktu

0317/C01

Specyficzne kody

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć