Barwnik metaliczny złoty w sprayu (DEC)

Nr kat.: 9600602.

41,82 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Metaliczny spray do barwienia masy cukrowej, czekolady, kremów. Idealnie sprawdza się przy nierównych powierzchniach, a także przy użyciu szablonów. 

Przed każdym użyciem należy wstrząsnąć puszkę. Nakładać z odległości około 25 - 30 cm. cienką i jednolitą warstwę. Zalecany czas spożycia po nałożeniu do 4 godzin. Produkt łatwopalny, pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzewany może wybuchnąć. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. 

Skład: propelent butan E943a, izobutan E943b, propan E944, alkohol etylowy, barwniki: dwutlenek tytanu E171, tlenki żelaza E172. Może zawierać śladowe ilości soi - wyprodukowano w fabryce, w której przetwarzana jest soja. 

Masa netto: 75 ml. 

Najlepiej spożyć przed (data ważności)*: 03/2022

* Data minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed) - data ta określa termin w jakim produkt powinien być zjedzony, co nie oznacza że po tym termie nie nadaje się on do spożycia. Warunkiem jest jego przechowywanie zgodne ze wskazówkami producenta. Jeżeli produkt przechowywany był inaczej, po upływie tego terminu może być już nieprzydatny do spożycia.

Walczymy z marnotrawieniem żywności.

Szczegóły produktu

9600602/C114

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć