Rękodzieło na zamówienie

Nasz sklep nie tylko prowadzi sprzedaż produktów do dekoracji ciast i scrapbooking'u. W ramach naszej działalności wykonujemy własne prace. Obecnie odbywa się to na indywidualne zamówienie.

Galeria naszych projektów:

Zamieszczone fotografie są własnością Cake&Paper. Jeżeli zamierzacie Państwo je publikować prosimy o umieszczenie informacji o ich pochodzeniu.

Jest możliwość zamówienia prac na Państwa zamówienie. W tym celu należy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego po prawej stronie.

Prosimy o szczegółowe wypełnienie formularza, dotyczy to zwłaszcza szczegółów zamówienia.

Formularz kontaktowy

0/30

0/11

Numer telefonu jest niezbędny, gdyż czasami niezbędny jest pilny kontakt z klientem.

Przy wypełnianiu pola Termin zamówienia proszę przyjąć, że na wykonanie zlecenia potrzebujemy ok. 10 dni + 2 lub 3 dni na wysyłkę.

W tym polu proszę wpisać szczegóły dotyczące zamówienia. Przykładowo: jeżeli w temacie wybrano Wykonanie kartki okolicznościowej, a dalej Urodziny - proszę podać wiek płeć, wiek osoby dla której wykonana będzie kartka, preferowaną kolorystykę (jeżeli brak preferencji - proszę to wpisać, oznaczać to będzie, że mamy sami zaproponować), styl pracy (np. prosta, wykwintna, nowoczesna), ewentualne upodobania osoby (np. lubi podróżować, lubi zwierzęta, kwiaty, pasjonuje się żeglarstwem, itp.).

Im więcej otrzymamy tu informacji, tym łatwiej będzie nam wykonać projekt i samą pracę.

W tym polu proszę wpisać ewentualny tekst dedykacji, jeżeli ma być umieszczona. Jeśli nie to proszę nie wpisywać nic, a jeśli tak ale nie mają chcą Państwo aby ją wybrać proszę o informację - proszę wybrać dedykację.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od IKG Karol Gurgul, ul. Chabrowa 20, 72-003 Dobra Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez IKG Karol Gurgul, ul. Chabrowa 20, 72-003 Dobra i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.